Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 129

Ezüst(Ag) skorpió alakú bross, jelzés nélkül, h: 5,5 cm, nettó: 8,05 g
19024.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Antik ezüst(Ag) rúzstartó sötétvörös kővel és vésésekkel díszítve, jelzett, kopásokkal, h: 4,5 cm, nettó: 10,25 gr
19025.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, fekete kővel és markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,25 g
19026.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) medál, kinyitható, mindkét oldalán mintával, jelzetlen, bruttó: 3 g
19027.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű 1937 előtti magyar fémjellel. A pecsét rész kínai figurát ábrázol, faragott csontból, a faragvány ezüst pereme sérült, m: 54, bruttó: 4 gr
19028.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) gyöngyházberakásos gyűrű, jelzetlen, m: 58, bruttó: 5,22 g
19029.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) óralánc, jelzett, h: 63 cm, bruttó: 15,63 g
19030.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Ezüst(Ag) gyűrű, lila kővel, markazittal, jelzett, méret: 57, bruttó: 7 g
19031.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) medál Mária arcképével, jelzett, a hátulján kisebb hibával, 5x3 cm, bruttó: 12,29 g
19032.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,1 g
19033.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) masszív modern gyűrű (Jette Joop Europe), jelzett, méret: 53, nettó: 34,51 g
19034.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, hegyikristállyal, jelzett, d: 5,5 cm, bruttó: 16,74 g
19035.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft