Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 37

17635.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. vitéz Tátrallyay (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyászat. Gyakorló orvosoknak. Bp., 1941, Novák Rudolf. Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel.
17636.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Carl Sagan: Cosmos. New York,1980,Random House. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
17637.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Fordították: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.
17638.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Alexander Bernát-Lenhossék Mihály: Az ember testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai I-II. Bp., Athenaeum. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
17639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20

17640.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1959 Az Orvosi Hetilap centenáriumi emlékkönyve. Összeáll.: Palla Ákos, Trencséni Tibor. Bp., 1959., Medicina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadók és szerkesztők listájával. Kiadói félvászon-kötés.  Dr. Faller József (1936-?) sebész, orvos professzor, egyetemi tanár részére szóló ajándékozási sorokkal, az 1959. évi felszabadulási műtőversenyen elért II. helyezéséért, pecséttel, aláírással.
17641.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17642.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17643.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A Fővárosi Bajcsy-Zsilinszky Kórház-Rendelőintézet Jubileumi Tudományos Évkönyve 1932-1982. Bp., 1982, Bajcsy-Zsilinszky Kórház - Rendelőintézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben.
17644.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17645.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szerk.: Ásmány Lilla, Avar Katalin. Természetes gyógymódok a mindennapi gyakorlatban. Bp., 2002. Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
17646.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft