Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 295

Török Gyula: Fehér virág. Regényes novellafüzér. Bp.,(1919), Táltos, 130+1 p. Első kiadás. Kiadói f félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17960.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1937 Panoráma. A Nemzeti Újság ajándékkönyve. Szerk.: Tóth László. Bp., 1937, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel, kopásnyomokkal.
17961.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hunek József: Uti élmények 1929. nyarán. Különlenyomat a reménysugár 1929-30. évfolyamából. Nyíregyháza, 1930, Jóba Elek-ny., 30 p. Kiadói papírkötés.
17962.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Baráth Lajos: Kigyelmed, János mester. Kisregények. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1979, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
17963.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Székhelyi József: Szófotó. DEDIKÁLT! 1992, Pátria Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17964.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jeske-Choinski Tivadar: Az utolsó rómaiak. II. köt. Történeti elbeszélés Theodosius császár idejéből. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1904, Egyházmegyei Könyvnyomda, 328 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban.
17965.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bolen Konrád: A néprontók. Elbeszélés. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1896, Egyházmegyei Könyvnyomda, 77+3 p. Kiadói papírkötés.
17966.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Thomas Mann: A törvény. Ford.: Horvát Henrik. Kondor Lajos illusztrációival. A jegyzeteket Töttössy Csaba állította össze. Heller Ágnes utószavával. Új Elzevír Könyvtár 1. Bp., 1957, Magyar Helikon, 235 p. Kiadói aranyozott, egészbőr-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban. Számozott (700/009.) példány.
17967.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Thomas Mann: A törvény. Ford.: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Heller Ágnes utószavával. Új Elzevír Könyvtár 2. Bp., 1958, Magyar Helikon, 172 p. Kiadói aranyozott, egészbőr-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban. Számozott (1150/126.) példány.
17968.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Veres Péter: Parasztsors - Magyar sors. Bp., 1944, Magyar Élet, 95 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17969.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Veres Péter: Az alföld parasztsága. Bp., 1944, Magyar Élet, 92 p. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Veres Péter: Gyepsor. Elbeszélések. Versek. Bolyai Könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia, 157+3 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17971.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft