Könyvek: Történelem

Tételek száma: 151

Frederik Pohl: Csernobil. Bp., 1988, Móra. Ford.: Molnár István. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15712.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Körmendi Balázs: Zsidó gyónás. Bp., 1990, az INTERART STÚDIÓ kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval de egyébként jó állapotban.
15713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

I. R. Grigulevics: Az inkvizíció története. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
15714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., é. n., Dante. Vászonkötésben, kissé foltos
15715.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csete Örs: 1956 - Budapest. Arcok és Sorsok. Faces and Stories. Bp.,1999, Magyar Napló. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15716.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Krónika. The Chronicle. Szerk.: Grenitzer Róbert, Rubovszky Vera. Bp., 2000., Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

László Gyula: Vértesszőlőstől pusztaszerig. Élet a Kárpát-medencében a magyar államalapításig. Bp., 1974, Gondolat. László Gyula rajzaival. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, egy lap hiányzik (187/188), de a szöveget nem érinti és a következő lap (189/190) javított.
15718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15719.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15720.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Joseph Cummins: A történelem nagy riválisai. Amikor a politika személyes párharccá válik. Ford.: Varga Csaba Géza. Bp.,2010,Kossuth. Kiadói papírkötés.
15721.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szigorúan titkos '89. A magyar állambiztonsági szervek munkabeszámolói. Szerk., a bevezető tanulmányokat és a jegyzeteket írta: Müller Rolf és Takács Tibor. Bp., 2010, L'Harmattan. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15722.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2010-2011 Alba Regia. Annales Musei Stephani Regis 39-40. sz. Szerk.: Demeter Zsófia.
15723.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft