Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 39

17211.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dr. Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Bp., 1881, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói megviselt egészvászon kötés,
17212.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gráfik Imre (szerk.): Nyeregbe! In the saddle! Fest im sattel!. Bp., 2002, Néprajzi Múzeum. 92p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötésben.
17213.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vegyes német nyelvű könyvtétel, 3 db. J. Rosenberg: Phönikische Sprachlehre und Epigraphik. Wien und Leipzing,1905, A. Hartleben's Verlag. Egészvászon kötésben. + A. Seidel: Praktische Grammatik der Hindustani-sprache mit zahlreichen Uebungsstücjen.  Wien-Pest- Leipzing, én., A. Hartleben's Verlag. Egészvászon kötésben. + J. Rosenberg: Assyrische Sprachlehre un Keilschriftkunde für das Selbststudium. Wien-Pest- Leipzing, én., A. Hartleben's Verlag. Egészvászon kötésben, kopott borítóval.
17214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10

Dr. Salgó Sándor: Önismeret-Emberismeret. Új gyakorlati jellem,- és képességtan. Pécs, 1944, Pannonia Kiadás. Félvászon kötésben, a gerinc, a kötés, előzéklap és címlap ragasztószalaggal megerősítve.
17215.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17216.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17217.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17218.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17219.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kiss Mária (szerk.): Folklór és tradíció VII. A tradicionális műveltség továbbélése az V. Magyar-Jugoszláv folklórkonferencia előadásai. Bp., 1994., MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötésben. Kríza Ildikó, Erdész Sándor (szerk.): Folklór ás tradíció III. Irányzatok a kortársi folklorisztikában. Bp., 1987., MTA Néprajzi Kutató Csoport. Kiadói papírkötésben.
17220.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17221.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

17222.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft