Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 39
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2088936
15641
391
Books: Sports, Chess, Alpinism
Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban. 2299933
15642
391
Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval. 1983254
15643
391
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal. 1812302
15644
391
Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, a borító elején kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban. 1812339
15645
391
Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés. 1812333
15646
391
Nikolai Krogius-Anatoli Mazukewitsch: Marshall-Angriff. Berlin, 1989, Sportverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 1812361
15647
391
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordít.: Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, 1812341
15648
391
Molnár Károly: Sakkvilágbajnokok. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1812354
15649
391
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés. 2110840
15650
391
Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. 2110707
15651
391
Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban. 2110577
15652
391
Módszertani Tájékoztató - A Sportolók Táplálkozása. Szerk.: Molnár Sándor. Bp., 1971, MTS OT Módszertani Osztály. Papírborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft