https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 33

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban
1
16570.

Hadászat és harcászat - Andrew Wiest M. K. Barbier: Gyalogos-hadviselés Bp. 2003. Hajja book kft. Kiadói kartonálásban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fond- és állagjegyzék. A Hadtörténelmi Levéltár őrzésében lévő katonai iratok. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Második kiadás. Szerk.: Dr. Szijj Jolán.  Bp., 2002, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
16571.

Fond- és állagjegyzék. A Hadtörténelmi Levéltár őrzésében lévő katonai iratok. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Második kiadás. Szerk.: Dr. Szijj Jolán. Bp., 2002, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő. Bp., én., Athneaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Megviselt, foltos borítóval.
1
16572.

Frank Thiess: Csuzima. Egy tengeri háború regénye. Fordította: Salgó Ernő. Bp., én., Athneaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Megviselt, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Weyers Flotten Taschenbuch 1990/1991. Warschips of the World. Koblenz, 1990, Bernard& Graeffe, 860 p. Német és angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító ragasztása részben elengedett, de egyébként jó állapotban.
1
16573.

Weyers Flotten Taschenbuch 1990/1991. Warschips of the World. Koblenz, 1990, Bernard& Graeffe, 860 p. Német és angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító ragasztása részben elengedett, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
16574.

Kardos G. György és Ungvári Tamás: Széttépett évszázad - Két világháború képeslapjai. Bp., 1995, Tegnap és Ma Kulturális Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.
1
16575.

Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.
1
16576.

Tartassanak könyörgések. Imádságok a hadbavonultakért. Bp., 1943. Református Jövő Kiadói papírborítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiállítás az I. világháborúról az Országos Széchenyi Könyvtárban füzet, jó állapotban
1
16577.

Kiállítás az I. világháborúról az Országos Széchenyi Könyvtárban füzet, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott kötéssel, kijáró lapokkal.
1
16578.

Asbóth Gyula-Bíró Sándor: Fegyverben, Elmélkedések és imádságok honvédeink számára. Bp., 1943, Protestáns Tábori Püspökség. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott kötéssel, kijáró lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jean-Louis Besson: Katonai uniformisok könyve. Ford.: S. Varga Katalin. Bp., 1999., Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16579.

Jean-Louis Besson: Katonai uniformisok könyve. Ford.: S. Varga Katalin. Bp., 1999., Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Almásy Pál: Sopronkőhidai napló 1944-1945. Bp., 1984. Magvető A későbbi altábornagy dedikált könyve, beragasztott üdvözlő soraival. Fogrságban társai voltak Rajk, Bajcsy Zsilinszky
1
16580.

Almásy Pál: Sopronkőhidai napló 1944-1945. Bp., 1984. Magvető A későbbi altábornagy dedikált könyve, beragasztott üdvözlő soraival. Fogrságban társai voltak Rajk, Bajcsy Zsilinszky

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyáry Pál: Isten fegyverei. Útravaló kedves honvédeinknek. Pécs, é.n., Rákóczi nyomda. Kiadói papírkötésben, kopttas állapotban.
1
16581.

Nyáry Pál: Isten fegyverei. Útravaló kedves honvédeinknek. Pécs, é.n., Rákóczi nyomda. Kiadói papírkötésben, kopttas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz