Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 53

Barcza Gedeon: A sakk. Hn., én.,Somody Könyvek. Papírkötésben, firkált borítóval, sérült gerinccel, szakadozott lapszélekkel, kijáró lapokkal és tulajdonosi névbejegyzéssel.
15597.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Linder László: Sakkmezők népe közt. Dr. Linder László válogatott feladványai korunk feladványirodalmának tükrében. Kecskemét, 1947, Magyar Sakkvilág kiadása. Papírkötésben, kissé megfakult lapokkal, sérült gerinccel.
15598.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Josef Renggli: München 1972. Olympische Sommerspiele. Spreitenbach, 1972, Gloria. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15599.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája. Bp., 1957, Sport. Kiadói papírkötés.
15600.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vígh Béla: Jóga és tudomány. Bp., 1972, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15601.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Donát Tamás-Varga Lajos: Bányász-dossszié. Hatvan év futballtörténete. Várpalota. 1927-1987. Várpalota, 1987., Várpalotai Bányász Sportkör. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban.
15602.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hegyi Iván: Labdarúgó EB könyv. Bp., 2007. Népszabadság Zrt. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15603.

Kikiáltási ár:
800 Ft

766 futballkapus játék és gyakorlat. Kézikönyv tanároknak, edzőknek, játékosoknak. Szerk.: Bernhard Bruggmann. Bp.-Bécs,2004,Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
15604.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, firkált lapokkal. Megjelent 2570 példányban.
15605.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vegyes orosz nyelvű sakk könyv tétel, 11 db. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Graeme Addison: Rafting. Ford.: Németi Tamás. Bp., 2003, Totem Plusz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15608.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft