Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 220
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2132101
30953
386
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1926. "C.L.Sz. I. DIJ 1926" jelzett Ag labdarúgó díjérem (30mm/0.750/13,09g) T.1-,2 2165612
30954
386
Numizmatika
1926. "Járási leventeverseny Szigetvár 1926 I. díj" Br sport díjérem (40mm) T:2- 2228509
30955
386
Numizmatika
1926. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926" fémjelzett Ag díjérem "L.E. (Ludwig Ede)" beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina 2114882
30956
386
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem (60mm) T:2 2055702
30957
386
Numizmatika
1926. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII" kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph. 2184436
30958
386
Numizmatika
1927. "Országos Magyar Galamblövő Egylet - Őszi meeting 1927." lövészsport Br plakett (61x50mm) szürkés márványtalapzaton (106x102x18mm) T:2 2055754
30959
386
Numizmatika
1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2 2131765
30960
386
Numizmatika
1928. "C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) / Bajnokság III. helyezett 1928" jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, FM gyártói jelzéssel (53x42mm/0.800/32,92g) T:2- 2132764
30961
386
3200
Numizmatika
1928. "DR. DRÉHR IMRE SZÖVETSÉGI SERLEG" jelzett Ag labdarúgó sport díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (35mm/0.800/18,05g) T:2- 2131574
30962
386
13000
Numizmatika
1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2 2085601
30963
386
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br atlétikai sport díjérem mellszalag nélkül, "SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27" gravírozással (46mm) T:1- 2313413
30964
386
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Tisza Szegedi Evezős Egylet túradíja 1928. II. díj" Br plakett "S.G.A." gyártói jelzéssel (60x40mm) márványtalpon (120x80mm) + ~1920-1930. Evezőst ábrázoló Br emlékérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) márványtalpon (103x67mm) T:2,2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft