Könyvek: Vadászat Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2299403
17142
385
Books: Hunting
Véber Károly (szerk.): Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Gyimesi György: Volga menti vadászatok. Pozsony,1985,Madách. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 2299396
17143
385
Books: Hunting
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Bp. 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóban. + Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2302240
17144
385
Books: Hunting
Kovásznai Kováts István: A vadászat barátja. Bp.,1993,MAVAD. Kiadói egészvászon-kötés. 1829-es kiadás reprint kiadása. 2304150
17145
385
Books: Hunting
Czifferszky István: A gemenci bak és más vadászelbeszélések. Bp., 1980, Móra Ferenc. Balogh István Péter rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval de egyébként jó állapotban. 2304181
17146
385
Books: Hunting
Medvék, őzek, farkasok. Szerk: Véber Károly. Bp., 1984, Mezőgazdasági. Muray Róbert illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2299950
17147
385
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban. 2304792
17148
385
Books: Hunting
Éhik Gyula: Prémek és prémes állatok. Szent István Könyvek 94. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. 2299097
17149
385
Books: Hunting
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Budapest, 1982, Magvető. Magyar Hírmondó. Az 1854. évi kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2300862
17150
385
Books: Hunting
Rakk Tamás: A vadász is ember. Novellák. Bp.,1994., NemArt. Kiadói papírkötés. Dedikált! 2280512
17151
385
Books: Hunting
Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1970, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos, hullámos lapokkal, megviselt állapotban. 2216814
17152
385
Books: Hunting
Szász Imre: Ez elment vadászni... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2254154
17153
385
Books: Hunting
Patay László: Ez is elment vadászni. Sajdik Ferenc illusztrációival. Karcag, 1999, Karcag Város Önkormányzata. Első kiadás. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft