Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 26

Véber Károly (szerk.): Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Gyimesi György: Volga menti vadászatok. Pozsony,1985,Madách. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17142.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Bp. 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóban. + Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17143.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kovásznai Kováts István: A vadászat barátja. Bp.,1993,MAVAD. Kiadói egészvászon-kötés. 1829-es kiadás reprint kiadása.
17144.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Czifferszky István: A gemenci bak és más vadászelbeszélések. Bp., 1980, Móra Ferenc. Balogh István Péter rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval de egyébként jó állapotban.
17145.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17146.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
17147.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Éhik Gyula: Prémek és prémes állatok. Szent István Könyvek 94. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben.
17148.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Budapest, 1982, Magvető. Magyar Hírmondó. Az 1854. évi kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10

Rakk Tamás: A vadász is ember. Novellák. Bp.,1994., NemArt. Kiadói papírkötés. Dedikált!
17150.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1970, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos, hullámos lapokkal, megviselt állapotban.
17151.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szász Imre: Ez elment vadászni... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17152.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Patay László: Ez is elment vadászni. Sajdik Ferenc illusztrációival. Karcag, 1999, Karcag Város Önkormányzata. Első kiadás. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
17153.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft