Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 204

Ezüst(Ag) nyaklánc, markazitos medállal, jelzett, h: 39 cm, bruttó: 4,21 g
19084.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 18,64 g
19085.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst(Ag) miniatűr fonott kosár, jelzés nélkül, 5×3 cm, nettó: 12,66 g
19086.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,09 g
19087.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) miniatűr gramofon, jelzett, m: 5 cm, nettó: 17,34 g
19088.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) pénzből készült medál és gomb, 3 db,  d: 3 cm, nettó: 22,75 g
19089.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

19090.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 5 g
19091.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, állítható méret, nettó: 4,1 g
19092.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Arany (Au) 14K melltű, kövekkel, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 2,26 g
19093.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) hamutartók és tálkák, 3 db, jelzettek, 2 db sérült, 14x9 cm, 9x9 cm, d: 11 cm, nettó: 123 g
19094.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag) kiskanalak, 2 db, jelzettek, h: 13,5, 15,5 cm,  nettó: 42,04 g
19095.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft