Könyvek: Történelem

Tételek száma: 151

15783.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15784.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15785.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15786.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15787.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

15788.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15789.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

15790.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15791.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Belovai István: Fedőneve: Scorpion. Bp., 1998., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által aláírt.
15792.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp. - Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

William L. Shirer: A harmadik birodalom felemelkedése és bukása. A náci Németország története. Bp.,1995.,Teleteacher. Kiadói papírkötés.
15794.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft