Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 35

1947 Magyar Sakkvilág. XXXII. évf. Rendkívüli szám. 1947. október. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 205-224 p.+1 t.
15622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. A szöveget Mészáros István, a verseket Sebők Éva fordította. Bp, 1962, Sport. Kiadói egészvászon kötésben.
15623.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sportnaptár. Útmutató és évkönyv. Szerk.: Szalay Imre és Kiss Ervin. hn, 1938, kn. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15624.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Házi és szertornázás. Utasítás testedzésre és tornázásra. Közhasznu Könyvtár 23. sz. Bp., én., Pfeifer Manó, 30+2 p. Kiadói foltos papírkötés.
15625.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15626.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

15627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olimpicus. Umorismo Sportivo. Roma 1960. Roma,1960, Ed. Antonio Clerici. Több nyelven. Kiadói papírkötés. Illusztrált, sport témájú az 1960-as római olimpiára kiadott képregény.
15628.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15629.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Posch Ede: Félistenek, 1990, Aréna Kiadó, papírkötés, a borító kicsit kopott
15630.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
15631.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

15632.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Vegyes lovaglás témájú könyvtétel, 3 db. Sz. Bozsik Nóra - Várady Jenő: Lovasélet Magyarországon. Bp., 1976, IPV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Török Imre, Fehér Dezső, Toldy Ferenc: Lovagoljunk-de hogyan? Bp., 1973, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban. + Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15633.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft