Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 233

Móricz Zsigmond 2 műve: Kapitalista a tanyán. Fáy Dezső illusztrációival. Nemzeti Könyvtár 67. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.;  Rózsa Sándor. Magyar népkönyvtár I. évf. 1. sz. Bp., 1947., Légrády-ny. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17365.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Garay János válogatott költeményei. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., Lampel Róbert. Kiadói szecessziós festett, Leszik-féle egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17366.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

17367.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A. Conan Doyle: A fehér csapat I-II. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17368.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Drucker György: A nemzetközi szervezetek. A Nemzetközi organizáció kialakulása. Bp., 1933, Magyar Külügyi Társaság. Félvászon kötésben, volt könyvtári példány.
17369.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fagyöngy. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, 7089. számozott példány, nyomtatott aláírásokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
17370.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Babirák Hajnalka: Magyar-georgiai irodalmi kapcsolatok. H.n., 1997, Windsor. Szerző által dedikált, kiadói papír kötésben.
17371.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Márai Sándor: Vendégjáték Bolzanoban. Első kiadás! Bp.,é.n.,Révai. Kiadói egészvászon-kötés
17372.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ágoston Ede: Fény és árnyék. Los Angeles, é.n., k.n. Emigráns kiadás, szerző által dedikált. Kiadói papír kötésben.
17373.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tocsek Helén: A bujdosó fia. Bp., 1892, Méhner Vilmos. Tulajdonosi névbejegyzéssel, ragasztással. Kiadói egészvászon kötésben.
17374.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kunszt György: Feljegyzések  a hagyomány jövőjéhez. Dedikált! Tata 1995. Allé. Kiadói papírkötésben.
17375.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bálint Endre: Életrajzi törmelékek. Bp.,1984,Magvető. Kiadói papírkötés.
17376.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft