Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 285
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2199912
19049
375
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, keleties gyűrű, fekete kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,43 g 2199918
19050
375
Jewellery
Ezüst (Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, nettó: 5,86 g 2204879
19051
375
Jewellery
Ezüst(Ag) divat fülbevalópár, jelzett, h: 6 cm, nettó: 7,3 g 2204877
19052
375
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) amfóra alakú medál, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 10,4 g 2203897
19053
375
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 67, bruttó: 4,6 g 2203317
19054
375
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) óralánc, pótolt csattal, jelzett, 3 db pénzérmével, h: 20 cm, 38,6 g 2203324
19055
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, mochaacháttal, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,5 g 2203329
19056
375
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, aventurin medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 3,3 g 2203336
19057
375
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 8,3 g 2203334
19058
375
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös nyakék, jelzett, h: 40 cm, nettó: 8,3 g 2203338
19059
375
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db gyűrű, jelzettek, méret: 58, 57, nettó: 7,6 g 2203339
19060
375
Jewellery
Ezüst(Ag) shamballa fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 2,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft