Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2195254
15180
375
Books: Travelling, Local History
dr. Faragó Sándor: Mi lehet az igazság Hany Istók körül. Kapuvár, 1970. Rábaközi múzeum 35p. 2203230
15181
375
Dr. Rausch Zoltán: A jászkarajenői "Mira" forrásvizek ismertetése. Bp., 1933, Mira. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2195275
15182
375
Romániai tájak. A Kárpátok. Bukarest, 1962. Meridián. Kiadói vászonkötésben, csak 750 pld! 2200971
15183
375
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 144 p.+35 t.(fekete-fehér fotók.)+312 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2194794
15184
375
Szabó Gyuláné-Takácsné Kamarell Alice: A múlt falai hordozzák a jövő ígéretét. A Kaposvári Kórház 170 éves története - egykori épületei, tevékenysége, meghatározó egyéniségei. Kaposvár,2016., Kaposi Mór Megyei Kórházért Alapítvány. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2193575
15185
375
Tóth Antal: A Pesti Vármegyeháza. Második, bővített kiadás. Bp., 1990, Pest Megyei Tanács. Kartonált papírkötésben. 2193552
15186
375
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Benne térkép-melléklettel. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal. 2198312
15187
375
Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2204570
15188
375
Dr. Belky József: Törvényszéki Orvostan. Bp., 1895, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 2193474
15189
375
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Második kiadás. Szerk.: Sárközi György. Bp., Atheneum. Vászonkötés. 2176538
15190
375
Sády Erzsébet (szerk.): Egyszer volt... Győr vármegye és Győr szabad királyi város 1848-1920. H.n., 2013, Editor 21 kiadó, 672 p. Kiadói kartonálásban. 2193603
15191
375
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft