Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 35

Ölvedi Ignác - Száva Péter: A második világháború képei I-II. Bp., 1975, Európa. 2., átdolgozott kiadás. Vászonkötésben, védőborító nélkül.
16613.

Kikiáltási ár:
800 Ft

3 kötet a Harc a levegőért sorozatból:  Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Amelia Earhart: Az utolsó út. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, kissé kopott borítókkal.
16614.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16615.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

16616.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Bp.,1943,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, a borító kissé gyűrött, a gerincen szakadt, a külső boríték hiányzik.
16617.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopottas papír védőborítóval, jó állapotban.
16618.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szakály Sándor: A magyar tábori csendőrség. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, kopottas állapotban.
16619.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16620.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16621.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kónya Lajos: Hej, búra termett idő. Bp., 1956., Magvető.  Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány. A szerző által dedikált.
16622.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

16623.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Dr. Mészáros János: Seregek ura. Katolikus magyar katonák ima- és énekes könyve. Szeged, 1930, Nemzeti Sajtóvállalat. Kiadói vászonkötésben.
16624.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft