Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 132

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 5,8 g
19072.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) női óra, jelzett, nem jár, d: 2,8 cm, bruttó: 10,6 g
19073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) női óra, jelzett, nem jár, d: 2,3 cm, bruttó: 9,6 g
19074.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) női zsebóra, jelzett, jár, üveg sérült, hátlap lejár, d: 3 cm, bruttó: 19,6 g
19075.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) miniatűr biciklis kocsi, jelzett, 10×4 cm, nettó: 65,4 g
19076.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ezüst(Ag) bogyós fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 0,8 cm, bruttó: 2 g
19077.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár kövekkel, jelzett, d: 1,1 cm, bruttó: 3,3 g
19078.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
9

Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 1,4 g
19079.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) szivárványos fülbevalópár, jelzett, 1,4×0,7 cm, bruttó: 1,6 g
19080.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) széles gyűrű, apró kövekkel, Pandora jelzéssel, méret: 50, bruttó: 5,9 g
19081.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) kör alakú, variálható fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5,7 g
19082.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) dupla gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,6 g
19083.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft