Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 132

Ezüst (Ag) bross, borostyánnal 4x2,3 cm
19012.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) és porcelán medál, kis mázhibával d: 2,1 cm
19013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) ornamentikus mintás karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 12,9 g
19014.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
23

Ezüst(Ag) dupla körös nyaklánc, Pandora jelzéssel, h: 44 cm, bruttó: 4,1 g
19015.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) bross, 4 db charmmal, Pandora jelzéssel, h: 5 cm, bruttó: 6,5 g
19016.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9

Ezüst(Ag) filigrán díszítésű karkötő, mintás ívelt tagokkal, jelzéssel, d: 6 cm, nettó: 25,9 g
19017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30

Ezüst(Ag) karkötő, csavart díszítéssel, jelzett, h: 17 cm, nettó: 3,3 g
19018.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, sok kővel, jelzett, 4×1,7 cm, bruttó: 10,3 g
19019.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, zománcozott díszítéssel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,6 g
19020.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) végtelen jeles nyaklánc, jelzett, h: 22 cm, nettó: 7,5 g
19021.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár apró kövekkel, jelzett, d: 2,4 g, bruttó: 6,15 g
19022.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19

Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, jelzett, 1×1 cm, bruttó: 1,8 g
19023.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft