https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 307

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1957 Északmagyarország XIII. évf. 297. szám., 1957. dec. 19. MSZMP Borsod Megyei Bizottságának lapja. Benne NATO hírekkel. Miskolc, Borsodmegyei Nyomda, szakadt, 6 p.
1
13016.

1957 Északmagyarország XIII. évf. 297. szám., 1957. dec. 19. MSZMP Borsod Megyei Bizottságának lapja. Benne NATO hírekkel. Miskolc, Borsodmegyei Nyomda, szakadt, 6 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1957 Könyvbarát. Szerk.: Katona Jenő. Bp., 1957, Egyetemi Nyomda. VII. évfolyam 1-7. szám. 1957. június-december. Félvászon-kötésben, jó állapotban.
1
13017.

1957 Könyvbarát. Szerk.: Katona Jenő. Bp., 1957, Egyetemi Nyomda. VII. évfolyam 1-7. szám. 1957. június-december. Félvászon-kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1957 Rambler amerikai személyautó angol nyelvű, színes, képes prospektusa, kihajtható.
1
13018.

1957 Rambler amerikai személyautó angol nyelvű, színes, képes prospektusa, kihajtható.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1957 Hudson For 1957 (Hudson Hornet V-( Custom és Super) amerikai személyautó angol nyelvű, színes, képes prospektusa, kihajtható.
1
13019.

1957 Hudson For 1957 (Hudson Hornet V-( Custom és Super) amerikai személyautó angol nyelvű, színes, képes prospektusa, kihajtható.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1957-1959 Magyar Vadász 9 száma
1
13020.

1957-1959 Magyar Vadász 9 száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1958 Orion rádió használati utasítás + jótállási jegy
1
13021.

1958 Orion rádió használati utasítás + jótállási jegy

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban.   Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
1
13022.

1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1959 Miroir Sprint, 1959. ápril, N. 673. száma, a címlapon és benne az Athlético-Réal meccsel, francia nyelven, szétesik.
1
13023.

1959 Miroir Sprint, 1959. ápril, N. 673. száma, a címlapon és benne az Athlético-Réal meccsel, francia nyelven, szétesik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1959 Tanácsköztársasági röplapok facsimile kiadása 50 db eredeti tokban
1
13024.

1959 Tanácsköztársasági röplapok facsimile kiadása 50 db eredeti tokban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1960 Paris Place du Tertre, színes nyomat üvegezett keretben, 29×37 cm
1
13025.

cca 1960 Paris Place du Tertre, színes nyomat üvegezett keretben, 29×37 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1960 Ford Consul Zephyr Zodiac személygépkocsi német nyelvű prospektusa, fotókkal, illusztrációkkal.
1
13026.

cca 1960 Ford Consul Zephyr Zodiac személygépkocsi német nyelvű prospektusa, fotókkal, illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .
1
13027.

cca 1960 Soós Péter: Új értékesítési formák a vendéglátóiparban. Vendéglátóipari Főigazgatóság Közgazdasági csoportja. kb 50 p. Egészvászon kötésben .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz