Könyvek: Vallás

Tételek száma: 47

17258.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17259.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. Szövegközti képekkel, egészoldalas képtáblákkal, egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17260.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Nagy Képes Biblia. Bp.,1993., Pantheon Kiadói aranyozott műbőr kötés, aranyozott lapszélekkel.
17261.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17262.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

17263.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17264.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17265.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17266.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Kardos László, Szigeti Jenő: Boldog emberek közössége. A magyarországi nazarénusok  Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítő. Jó állapotban.
17267.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Caeremoniale pp. discalceatorum Ordinis sanctissimae Trinitatis redemptionis captivorum primitivam regulam profitentium, juxta antiquum ordinis, et romanum. Ac Sacr. Rit. Congr. Decreta. Correctum, auctum, et emendatum. 2 db rézmetszetű illusztrációval. Hozzákötve: Manuale pp. discalceatorum Ordinis sanctissimae Trinitatis redemptionis captivorum primitivam regulam profitentium.  Neapoli, 1861, ex typis Francisci Ferrante et socii. Félvászon kötésben, foltos lapokkal.
17268.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17269.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft