Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2102121
19096
368
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 23,4 g 2102106
19097
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, Bulgari jelzéssel, h: 4 cm, bruttó: 4,7 g 2102103
19098
368
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,1 g 2102084
19099
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karika fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, nettó: 3,85 g 2086982
19100
368
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 13,6 g 2065881
19101
368
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 58 cm, 4,5×2,5 cm, nettó: 12,9 g 2093825
19102
368
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzés nélkül, h: 45 cm, nettó: 23,9 g 2093810
19103
368
Jewellery
Ezüst(Ag) soliter gyűrű, jelzett, kis deformációval, méret: 49, bruttó: 5,4 g 2093805
19104
368
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc Playboy nyuszi medállal, jelzett, h: 40 cm, 3×2 cm, nettó: 17,6 g 2093848
19105
368
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszöges karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 13,7 g 2123247
19106
368
11000
Jewellery
Ezüst cigaretta tárca. Jelzett. 137g, 11,5x8,5 cm 2109603
19107
368
Jewellery
Ezüst (Ag) fekete gömb díszítéses fülbevalópár, jelzett, bruttó: 9,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft