Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2137535
19060
368
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán medál, jelzett, 2×1,8 cm, bruttó: 1 g 2137538
19061
368
Jewellery
Ezüst(Ag) papucs függő, apró kővel, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,1 g 2058975
19062
368
Jewellery
Ezüst(Ag) mokkáskanál, 5 db, jelzett, h: 8,8 cm, nettó: 48,3 g 1992522
19063
368
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g 2135577
19064
368
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsaszín cirkóniával díszített gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,5 g 2135581
19065
368
Jewellery
Ezüst(Ag) négyköves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,3 g 2135564
19066
368
Jewellery
Ezüst(Ag) négyköves gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,6 g 2120850
19067
368
22000
Jewellery
Ezüst cigaretta tárca. Jelzett, gravírozott, belül aranyozott, feliratozott "Klement Gottwald emlék" 13,7,8 cm, 185 g 2087122
19068
368
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, köves bizsu medállal, h: 44 cm, bruttó: 6,7 g 2087060
19069
368
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,5 g 2087127
19070
368
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Bulgari jelzéssel, h: 17 cm, bruttó: 10 g 2072919
19071
368
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánnal díszített gyűrű (borostyánon kis repedés), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft