https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 284

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1907-1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. 1907-1916, VIII-XVII. évfolyam. Az 1914-es XV. évfolyam hiányzik. Összesen 8 évfolyam, 19 kötetben. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1907-1916, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.),4+316 p.+ 3 t. (színes)+4+224 p.+3 t.(színes)+IV+252 p.+25 t. (2 színes)+4+276 p.+8 t.(1 színes)+4+308 p.+4 t. (4 színes, 1 kihajtható)+1 kihajtható térkép+280+4 p.+ 2 t.(színes)+372+IV p.+5 t. (színes)+2+160 p.+1 kihajtható térkép+168 p. Egészoldalas és szövegközti ábrákkal, fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben szétvált kötéssel (8 füzet) és a borítók egy része elvált a kötéstől, néhány kijáró lappal, a XVI. évfolyam lapjai foltosak, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Rengeteg érdekes írással.
1
12855.

1907-1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. 1907-1916, VIII-XVII. évfolyam. Az 1914-es XV. évfolyam hiányzik. Összesen 8 évfolyam, 19 kötetben. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Bp.,1907-1916, Magyar Nemzeti Múzeum, (Hornyánszky Viktor-ny.),4+316 p.+ 3 t. (színes)+4+224 p.+3 t.(színes)+IV+252 p.+25 t. (2 színes)+4+276 p.+8 t.(1 színes)+4+308 p.+4 t. (4 színes, 1 kihajtható)+1 kihajtható térkép+280+4 p.+ 2 t.(színes)+372+IV p.+5 t. (színes)+2+160 p.+1 kihajtható térkép+168 p. Egészoldalas és szövegközti ábrákkal, fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben szétvált kötéssel (8 füzet) és a borítók egy része elvált a kötéstől, néhány kijáró lappal, a XVI. évfolyam lapjai foltosak, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Rengeteg érdekes írással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910-1960 11 db számla és levélpapír.
1
12856.

cca 1910-1960 11 db számla és levélpapír.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm
1
12857.

cca 1910 Balett pantomim reklám címke10,5x 7,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1910 Budapest, Nagy Zsigmond bútor áruház fejléces számla
1
12858.

1910 Budapest, Nagy Zsigmond bútor áruház fejléces számla

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
1
12859.

cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1910 Budapesti Nemzetközi Fényképkiállítás szecessziós fejléces levélpapírja
1
12860.

1910 Budapesti Nemzetközi Fényképkiállítás szecessziós fejléces levélpapírja

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1910 Képeslapterv, Csáky László (1888-1918) festő csendéletével, nyomdai változat, litho
1
12861.

cca 1910 Képeslapterv, Csáky László (1888-1918) festő csendéletével, nyomdai változat, litho

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Bp., Ulrich B. J. Finom fürdőszoba szerelvények képes árjegyzéke, Kiadói papírkötésben 56p
1
12862.

cca 1910 Bp., Ulrich B. J. Finom fürdőszoba szerelvények képes árjegyzéke, Kiadói papírkötésben 56p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
14
 
1910 Házépítők Lapja. I. évf. 2. sz., 1910. feb. 1. Szerk.: Dr. Lukács G. Jenő. Bp., Európa-ny., 22 p.
1
12863.

1910 Házépítők Lapja. I. évf. 2. sz., 1910. feb. 1. Szerk.: Dr. Lukács G. Jenő. Bp., Európa-ny., 22 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. / 1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.
1
12864.

1911 Genf, Café Restaurant du Nord programfüzete. 1911 nyara. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Szecessziós illusztrációval díszített papírborítóban, kissé foltos borítóval, 16 p. / 1911 Geneve, Program guide of Café Restaurant du Nord. With illustrations, and black and white photographs. In French language, with spotty cover, 16 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
1
12865.

1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1914 Magyar Játék Irka, 2 db iskolafüzet (Kanalas, Kelj fel Jancsi), hátoldalon a játék leírásával, jó állapotban
1
12866.

cca 1914 Magyar Játék Irka, 2 db iskolafüzet (Kanalas, Kelj fel Jancsi), hátoldalon a játék leírásával, jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz