https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 284

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1885 Illustrierte Chronik der Zeit, teljes évfolyam egybekötve, egészvászon kötésben, német nyelven
1
12819.

1885 Illustrierte Chronik der Zeit, teljes évfolyam egybekötve, egészvászon kötésben, német nyelven

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
1
12820.

1887 Magyar Paedagogiai Szemle. VIII. kötet. Tanügyi havi-közlöny. Szerk. és kiadja: Rill József. Bp.,1887, Magyar Paedagogiai Szemle, 2+382 p.+12 t.(Fénnyomatú arcképek) Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1888 Erdészeti lapok X. füzet. Kissé megviselt
1
12821.

1888 Erdészeti lapok X. füzet. Kissé megviselt

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1890 Fribourg leporello, lapok kijárnak, 8×12 cm
1
12822.

cca 1890 Fribourg leporello, lapok kijárnak, 8×12 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp.,  Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
1
12823.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp.,  Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
1
12824.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1893 Postakönyv. Bp., Pesti Könyvnyomda, korabeli reklámokkal, 32 p.
1
12825.

1893 Postakönyv. Bp., Pesti Könyvnyomda, korabeli reklámokkal, 32 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről  beszámoló száma Sérült
1
12826.

1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló száma Sérült

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről  beszámoló száma Sérült
1
12827.

1894 április 2. A Pesti Hírlap Kossuth Lajos temetéséről beszámoló száma Sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1894 Ünnepi dal - Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és főleányiskola igazgatójának 25. éves tanári jubileumára
1
12828.

1894 Ünnepi dal - Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és főleányiskola igazgatójának 25. éves tanári jubileumára

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1895 Ujpesti Függetlenségi kőr meghívó zászlószentelésre
1
12829.

1895 Ujpesti Függetlenségi kőr meghívó zászlószentelésre

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1896 Bp., Belépőjegy a Magyar Szent Korona Országai Vörös-Kereszt Egyletének országos közgyűlésére
1
12830.

1896 Bp., Belépőjegy a Magyar Szent Korona Országai Vörös-Kereszt Egyletének országos közgyűlésére

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz