https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 274

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp.,  Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
1
12915.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. Júniustól decemberig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp.,  Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.
1
12916.

1892 Kiss József: A Hét - Társadalmi, irodalmi és művészeti közlöny. január-júniusig Teljes fél évfolyam egybekötve.Bp., Athenaeum. Korabeli aranyozott Gottermayer féle egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A. Hurter: Vorlagen für Maschinenzeichnen. Zürrich, 1892. Orell Füssli. Hiányos mappa nagyméretű gépészeti rajzokkal. 13 tábla 45x32 cm
1
12917.

A. Hurter: Vorlagen für Maschinenzeichnen. Zürrich, 1892. Orell Füssli. Hiányos mappa nagyméretű gépészeti rajzokkal. 13 tábla 45x32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1893-1898 Magyar Földrajzi Társaság felolvasó ülésének névre szóló meghívója és a Kir. M. Természettudományi Társulat népszerű estélyének névre szóló belépő jegye, 10x15 cm és 9x13 cm
1
12918.

1893-1898 Magyar Földrajzi Társaság felolvasó ülésének névre szóló meghívója és a Kir. M. Természettudományi Társulat népszerű estélyének névre szóló belépő jegye, 10x15 cm és 9x13 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1894 Kossuth Lajos halála alkalmából kiadott Pesti Hírlap gyász számok. március 22 - április 1 között kiadott 9 újság, mind Kossuth gyászhíreivel a főoldalon. Első lapszám sérült, a többi ép állapotban
1
12919.

1894 Kossuth Lajos halála alkalmából kiadott Pesti Hírlap gyász számok. március 22 - április 1 között kiadott 9 újság, mind Kossuth gyászhíreivel a főoldalon. Első lapszám sérült, a többi ép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1894 Kossuth Lajos és feleségéért mondott gyászmise belépőjegye 16x11 cm
1
12920.

1894 Kossuth Lajos és feleségéért mondott gyászmise belépőjegye 16x11 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1894 Kakas Márton. Sipulusz Lapja. 1894. szept. 30.-1894. dec. 23. I. évf. 1-13. sz., majdnem teljes évfolyam, egy szám hiányzik. Szerk.: Sipulusz (Rákosi Viktor.) Korabeli reklámokkal. Illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, néhol foltos, a lapokon egy részén szakadás, 4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4 sztl. lev.+16 p.   Sipulusz álnéven alkotó Rákosi Viktor által szerkesztett élclap. Az első évfolyam dátuma tévesen 1890, helyesen 1894. A Kakas Márton eredetileg Jókai Mór írói álneve volt.
1
12921.

1894 Kakas Márton. Sipulusz Lapja. 1894. szept. 30.-1894. dec. 23. I. évf. 1-13. sz., majdnem teljes évfolyam, egy szám hiányzik. Szerk.: Sipulusz (Rákosi Viktor.) Korabeli reklámokkal. Illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, néhol foltos, a lapokon egy részén szakadás, 4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4+4 sztl. lev.+16 p. Sipulusz álnéven alkotó Rákosi Viktor által szerkesztett élclap. Az első évfolyam dátuma tévesen 1890, helyesen 1894. A Kakas Márton eredetileg Jókai Mór írói álneve volt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1895 Ujpesti Függetlenségi kőr meghívó zászlószentelésre
1
12922.

1895 Ujpesti Függetlenségi kőr meghívó zászlószentelésre

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Neuschlosz Ödön és Marcel építkezései: ezredéves országos kiállítás. 50 táblát tartalmazó mappa Klösz György fotói alapján. Kissé sérült félvászon kötésben. Ritka! 30x38 cm
1
12923.

Neuschlosz Ödön és Marcel építkezései: ezredéves országos kiállítás. 50 táblát tartalmazó mappa Klösz György fotói alapján. Kissé sérült félvászon kötésben. Ritka! 30x38 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
12
 
1897 Magyar Atjlétikai Club csónakdájának éves jeletése az 1896-ik évről 15p
1
12924.

1897 Magyar Atjlétikai Club csónakdájának éves jeletése az 1896-ik évről 15p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
3 vasút témájú nyomtatvány: A Vasuti Temetkezési Segély-egylet Szombathelyen alapszabályai. Szombathely, 1897. Gabriel A.; A Duna-Száva-Adria vasúttársaság alkalmazottai önkéntes temetkezési egyletének módosított alapszabályai. 1912 Déli Vaspálya Társaság váltókezelői kinevezés.
1
12925.

3 vasút témájú nyomtatvány: A Vasuti Temetkezési Segély-egylet Szombathelyen alapszabályai. Szombathely, 1897. Gabriel A.; A Duna-Száva-Adria vasúttársaság alkalmazottai önkéntes temetkezési egyletének módosított alapszabályai. 1912 Déli Vaspálya Társaság váltókezelői kinevezés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1899 2 db kézzel rajzolt táncrend 7, 10cm
1
12926.

1899 2 db kézzel rajzolt táncrend 7, 10cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz