Nyomtatványok Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2012528
13110
361
Printed Materials
1946 Meghívó a Földalatti vasút 50. évfordulója alkalmából tartott ünnepségre. Képekkel . Közlekedési Múzeum. 24x17 cm 4 p. Kis beszakadásokkal 1632317
13111
361
Printed Materials
1947 Világosság napilap november 8-i száma, benne a szovjet atombomba hírével, viseltes állapotban 1987212
13112
361
Printed Materials
1947 Délvidéki Független Hírlap politikai napilap II. évfolyamának 61. száma 2055084
13113
361
Printed Materials
1947-1948 Vegyes újság tétel, 17 db, Világosság, Népszava, Magyar Nap, Szabad nép..stb. Változó állapotban, közte szakadozottak. 2058245
13114
361
Printed Materials
cca 1948-1979 Vegyes nyomtatvány tétel, 5 db, közte öntött darabáru, konyakmegy, Hazai likőr reklám (reprint), Édesipari vállalat fejléces papírja, Dreher Keksz gyár dolgozóinak 1948. máj. 1. fotója (8x13 cm.) 1580551
13115
361
Printed Materials
cca 1949 Kis szabadkőműves nyomtatvány tétel: folyóiratok, munkarendek, stb., összesen kb. 20 db 1389077
13116
361
Printed Materials
cca 1950 Kiskereskedelmi kollektív szerződés kivonata, pp.:16, 20x15cm 1942787
13117
361
Printed Materials
A bőr jó fejtésével és kezelésével az 5 éves tervet segíted! Szerk.: Lászlóffy István. Bp., én., Játékkártyagyár és Nyomda, 6 sztl. lev. 2080058
13118
361
Printed Materials
2082661
13119
361
Printed Materials
1952 SKF Golyós- és Görgőscsapágyak 5190. sz főkatalógus. Bp., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, kopott borítóval. 1971883
13120
361
Printed Materials
1953 Szabad Ifjúság IV. évf. 240. sz. 1953. okt. 13. Bp., Ifjúsági Lapkiadó,(Szikra-ny.), 4 p. A címlapon az Aranycsapat Ausztria elleni 3:2-es győzelmével, kis szakadással. 1998445
13121
361
Printed Materials
1955 A világ erdőtőkéje. A FAO Erdészeti Osztálya által 1953-ban végrehajtott leltározás eredményei. Az Egyesült Nemzetek Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szervezete, FAO. Róma, Olaszország - 1955. március. Bp., Jegyzetsokszorosító Üzem, 8+73 p. Félvászon-kötésben, aranyozott címfelirattal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft