https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 274

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1935 Le Patriote Illustré 37. száma könyvbe kötve
1
13062.

1935 Le Patriote Illustré 37. száma könyvbe kötve

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1935 Az Ünnep című újság, képes irodalmi hetilap 9 db száma, főszerkesztő Megyery Ella, borítólapok lejárnak
1
13063.

1935 Az Ünnep című újság, képes irodalmi hetilap 9 db száma, főszerkesztő Megyery Ella, borítólapok lejárnak

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
1
13064.

1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935-1937 Szeged, Harmonia 4 db műsor prospektusa, a felső sarkoknál összeragasztva.
1
13065.

1935-1937 Szeged, Harmonia 4 db műsor prospektusa, a felső sarkoknál összeragasztva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937-1947 3 sport témájú nyomtatvány, belépő: Pattangyús István lapja Horthy vízilabda kupa alkalmi  bélyegzéssel, BBTE belépő, UTE meghívó
1
13066.

1937-1947 3 sport témájú nyomtatvány, belépő: Pattangyús István lapja Horthy vízilabda kupa alkalmi bélyegzéssel, BBTE belépő, UTE meghívó

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
1
13067.

1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
1
13068.

1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937 Magyar Könyvnap Könyve - Napfelkelte előtt! Herczeg Ferenc gondolatai Nagymagyarországról
1
13069.

1937 Magyar Könyvnap Könyve - Napfelkelte előtt! Herczeg Ferenc gondolatai Nagymagyarországról

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1936 Meghívó és belépőjegy a berlini olimpiáról visszatérő sportolók fogadási ünnepségére
1
13070.

1936 Meghívó és belépőjegy a berlini olimpiáról visszatérő sportolók fogadási ünnepségére

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Magyar Írás. IV. évf. 8. sz. 1936. október. Papírkötésben. Benne Féja Géza, Szalatinai Rezső, Morvay Gyula és mások írásaival.
1
13071.

1936 Magyar Írás. IV. évf. 8. sz. 1936. október. Papírkötésben. Benne Féja Géza, Szalatinai Rezső, Morvay Gyula és mások írásaival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre.  Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal.
1
13072.

1936 Magyar Anyák Naptára az 1936. szökő évre. Tizenharmadik évf. Szerk.: Keller Lajos. Bp., Orsz. Stefánia Szövetség, 272 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az elülső borítón kopásnyommal, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936 Az OMITE Tanulmányúti Bizottság által az 1936-os berlini olimpiára szervezett út reklám szórólapja, hátoldalon ceruzás "Társadalmi Bizottság" névlistával
1
13073.

1936 Az OMITE Tanulmányúti Bizottság által az 1936-os berlini olimpiára szervezett út reklám szórólapja, hátoldalon ceruzás "Társadalmi Bizottság" névlistával

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz