1926-1944 Vegyes nyomtatvány tétel, db, 2 db Rádióélet, 2 db Áller Képes Családi Lapja, 2 db Híd, 3 db Képes Vasárnap, 7 db Pesti Hírlap Vasárnapja, 13 db Magyar Nők Lapja, összesen 29 db. Változó, többnyire szakadt, viseltes állapotban. A Magyar Nők Lapja rossz, széteső, viseltes állapotban.
cca 1928 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései, főszerk.: Légrády Ottó, a Pesti Hírlap melléklete, papírkötésben, a borítón kis szakadásokkal, de egyébként jó állapotban, 150 p.
1928 Méhner Vilmos Magyar Gazda Naptára az 1928-ik szökő évre. Bp., Méhner Vilmos-féle Könyvkiadóhivatal (Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötésben, gerincen kis szakadással, a hátsó borítón kis sérüléssel,
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.