Militária

Tételek száma: 87

cca 1940 Tiszti csoportkép üvegezett keretben 14x26 cm
11982.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1940 Katonai igazolványi lap 101. honv. zászlóalj
11983.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

1940 Honvéd gépjárművezetői igazolvány, fényképes / military driving licence
11984.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1940 Budapest, Botfán fényképész műtermében készült vintage fotó, katona kitüntetésekkel, 22x16 cm, karton 30,5x25 cm
11985.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1940 M. Kir. Kinizsi Pál Honv. Csapataltisztképző Iskola tüzérosztály 1. ütegének 1939/1940-ben végzett hallgatói, tablófotó irredenta grafikával, vitéz Mészáros fotó, Veszprém. Kartonra kasírozva, régi, sérült, üvegezett keretben, 22x16 cm, külső méret: 33,5x27,5 cm
11986.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
19

cca 1940 drágói Szemes Vazul katona fotója teljes alakos, díszegyenruhában.
11987.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19

1941 báró Hazai Samu (1851-1942) nyugalmazott honvéd vezérezredes, volt honvédelmi miniszter (1910-1917) saját kezűleg írt, aláírt levele elhunyt régi bajtársa özvegye számára
11988.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1941 M. Kir. Bercsényi Miklós 2. Honv. Tábori Tüzéroszt. tartalékos tisztképző tanfolyam végzős hallgatói, tablófotó Borsay fényképész budapesti műterméből. Kartonra kasírozva, régi, sérült, üvegezett keretben, 21,5x17 cm, külső méret: 33,5x27,5 cm
11989.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1942 Sárban, vízben előre a Donyec felé, a magyar csapatok előrenyomulása, hátoldalon feliratozott eredeti fotó, készítette Király Béla főhadnagy, hadtáp szd., szép állapotban, 13,5×18 cm
11990.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1942 Páncéltörő ágyúink előrenyomulás közben, hátoldalon feliratozott eredeti fotó, szép állapotban, 13,5×18 cm
11991.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1942 Páncélos hadtest parancsnokság dícsérő elismerés vitéz Major altbnagy. aláírással
11992.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1942 Vegyes, folyamőrséggel kapcsolatos fotó tétel, 7 db, 4 fotón azonosítatlan ünnepséggel, 3 fotón ünnepséggel az "Ungvár" Duna-tengerjáró hajó hősi halottainak állított emlékműnél, (Csepeli Szabadkikötő?), egy hátoldalán pecséttel (Orelly Fotó), kis kopásnyomokkal, két fotó sarkán cellux-szal, és gyűrődésnyommal, 12x17 cm és 9x6 cm közötti méretben
11993.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft