Festmények és grafikák Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2478700
10218
36
120000
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (29/40), 28×28 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2478163
10219
36
Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 20,5x21 cm 2477181
10220
36
130000
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75-, szitanyomat, papír, számozott: 91/100, 60x80cm, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fa keretben. / screenprint on paper, signed, numbered, framed
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2472145
10221
36
80000
Győrffy Sándor (1951-): Capriccio 1, 2004. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 92. oldal. 70×50 cm / Sándor Győrffy (1951-): Capriccio 1, 2004. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The Moment of silence 2). Festmények (Paintings) 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, page 92. 70x50 cm 2478104
10222
36
28000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 25/40. 33×17,5 cm / Magda Frank (1914-1997): Geometric composition. Screenprint on paper, signed. Numbered: 25/40. 33×17,5 cm. 2478052
10223
36
Joseph Kádár (1936-2019): Színes kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21 cm 2478154
10224
36
14000
Németh János (1936-): Barna-kék formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 20x20 cm 2478646
10225
36
50000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 45,5x34 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 2478650
10226
36
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (25/40). 20x24 cm. Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (25/40). 2478079
10227
36
26000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×17 cm / Magda Frank (1914-1997): Statue. Screenprint on paper, signed, 33×17 cm. 2478702
10228
36
120000
Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus formák, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (29/40), 28×28 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2478339
10229
36
17000
Nagy Pál (1934-): Hajótöröttek. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 30,5×25,5 cm / Screenprint on paper, signed. EA. artist's proof. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft