Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 55

17510.

Kikiáltási ár:
800 Ft

2 db Százszorszép Könyv - Kosáry Réz Lola: Nyafka; Szárnypróbálgatás. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel.
17511.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17512.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval
17513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db mesekönyv: Sző, fon, nem takács. Mi az?, Gál Pál: Csepptől az óceánig, Borisz Zubkov? Gépek és emberek.
17514.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Százszorszép könyvek 10db ifjúsági és női regény. Tutsek Anna és mások. Bp., Singer. Papírkötésben, vegyes  állapotban
17515.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

5 db mesekönyv - Páskándi Géza: Tündérek szakácskönyve; Kaján Tibor: Erről jobb nem beszélni; Játék közben - művészetről gyerekeknek; Márton Erzsébet: Tarkabarka gyerekpulcsik; Lázár Ervin: Lovak, kutyák, madarak. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17516.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Mondvai csángó népmesék és beszélgetések. Népnyelvi szövegek moldvai telepesektől. Összegyűjtötte, átírta és közzéteszi: Hegedűs Lajos. Bp.,1952, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban.
17517.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. Népek meséi sorozat. Bp.,1983,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17518.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11

Népek meséi sorozat 4 kötete:  A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Vál., fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Róna Tas András.; Szegény ember okos leánya. Román népmesék. Ford.: Bözödi György, Ignácz Rózsa, Jékely Zoltán. Az utószót és a jegyzeteke írta: Kovács Ágnes.; Bénli-Bári, a macska. Török népmesék. Vál., és ford. Bartócz Ilona. Az utószót és a jegyzeteket írta: Egyed Edit.; A fakó lovacska. Kazah népmesék. Ford.: Balázs Béla, Geréb László, Rab Zsuzsa. Vál., az utószót és jegyzeteket írta: Kovács Zoltán.; Bp.,1957-1959,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítókon szakadásokkal.
17519.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
32

17520.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17521.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft