Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 64

Alexander Niklitschek: A matematika csodái. Fordította S. Beke Anna. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet, 254 p. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
16933.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Takács Jenő: Női mellek. Mastologiai propaedeutica. Miskolc, 1998, Szent Maximilian. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16934.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. I-II. kötet. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. Bp.,1913, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
16935.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Koch-Kostersitz, Manfred: 400 tanács kutyakedvelőknek. Bp., ,Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Lányi György: Állatkedvelők kézikönyve. Bp.,1989, Állatbarát. Kiadói kartonált papírkötés.
16936.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A természet köréből népszerű olvasmányok a nagy közönség, a serdülő ifjúság és női olvasók számára. Bp.,1896, Franklin, 8+350+2 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
16937.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16938.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ian A Baker:  A tibeti gyógyítás művészete. Deepak Chopra előszavával. Dr. Eke Károly: A keleti gyógyítás útjain. + Művészet dióhéjban.
16939.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16940.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Sarbó Artur: A beszéd összes vonatkozásaiban különös tekintettel a gyermekkorra. Bp., 1906, Athenaeum. Egészvászon kötés, jó állapotban.
16941.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

16942.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Raymond Smullyan: Seherezádé rejtélye. Bámulatos klasszikus és modern fejörők. Bp., 2010, Typotex. Kiadói papírkötés.
16943.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Völgyesi Ferenc: Emberek, állatok hipnózisa. Bp.,1973, Medicina. Kiadói papírkötés.
16944.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft