Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 42

Falkusfalvi Lacsny Árpád: Belsőelégésű motorok. Bp.,1933, Lacsny Árpád, (Franklin-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17076.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ungarische Lokomotiven und Triebwagen. Szerk.: Kubinszky Mihály. Bp.,1975, Akadémiai Kiadó. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
17077.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

17078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nether, A.:Stationsverzeichnis der Eisenbahnen Europas 1929. Reprint.  / Európai vasútállomások lexikona. Kiadói egészvászon kötésben.
17079.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

17080.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Horváth Károly: Diesel-motorok. Bp.,1964, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 260 példányban. +Jávor György: Mechanikus erőátvitelő vasúti Diesel-járművek vontatási és energetikai sajátosságai. Bp., 1962, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötésben. Megjelent 300 példányban.
17081.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kovách László: Mikor elindul a vonat... Országokon át -vasúttal 2012-ben. Bp.,2013,Top Card. Számos fotóval. Kiadói kartonált papírkötésben.
17082.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

William F. Bolton: Railwayman's Diesel Manual. London,(1958) ,G.H. Lake&Co. Ltd. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban. + Railway Directory & Year Book. 1967-1968. London, 1967, Transport&Technical Pub. Ltd. Angol nyelven. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17084.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Az Európai Unió és a vasutak. Szerk.: Mezei István. Bp., 2003, MÁV. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17085.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17086.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Wir über uns. Frankfurt am Main, 1989, Deutsche Bundesbahn. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17087.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft