Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 54
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1809763
17212
349
Books: Tales
Z. Tábori Piroska: A Hóvár-szálló vendégei. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,1937,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel. 1820633
17213
349
Books: Tales
G. A. Bürger: Münchausen báró (Gustav Doré fametszeteivel) Helikon Kiadó, 1983. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1630586
17214
349
Books: Tales
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. 1833144
17215
349
900
Books: Tales
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés szakadásokkal 1971202
17216
349
Books: Tales
A. A. Milne Micimackó-Micimackó kuckója Móra Ferenc Könyvkiadó, 1979. Kiadói papírkötés, egy szamárfüllel 1789159
17217
349
Books: Tales
Cockrill, Pauline: Kis könyv a mackókról. Bp., 1993, Postabank. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1835360
17218
349
Books: Tales
James Fenimore Cooper: Az utolsó Mohikán. Fordította: Réz Ádám. Sztojnics Mirko rajzaival. Újvidék, 1959, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott illusztrált papír védőborítóban, 1819848
17219
349
Books: Tales
Milani, Mino-Castex, Carlo: A világ felfedezése rajzos regényekben: Odüsszeusz, Nagy Sándor, A vikingek, Marco polo. Larousse, 1989. 1884840
17220
349
Books: Tales
Első enciklopédiám Micimackóval és barátaival - Állatok. Bp.,2007, Egmont. Kiadói keménykötés, a címlapra és a hátsó szennylapra matricákat ragasztottak, a címlapot követő két oldalon firka. 1846476
17221
349
Books: Tales
F. H. Burnett: A kis lord. Fordította: Névy Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1833893
17222
349
Books: Tales
Reg Cox-Neil Morris: Az ókori világ 7 csodája. James Field illusztrációival. Bp.,1997,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, 1846484
17223
349
Books: Tales
R. M. Ballentyne: A korallsziget. Fordította: Peterdi István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötése javított, sérült, a címlap és az elülső szennylap kijár. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft