Kerámiák

Tételek száma: 67

Vallauris kínálótál, festett mázas kerámia, máz hibákkal, jelzett, 53×24 cm
11150.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Jelzett art deco falikép, kézzel festett, részben mázas kerámia, kopásnyomokkal, 33×13 cm
11151.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Monogramos ón fedeles söröskorsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:14 cm
11152.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Retró kínáló, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, d: 23 cm, m: 8 cm
11153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Antik köcsög, mázas kerámia, jelzés nélkül, máz hibákkal, m: 13 cm
11155.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Antik szilke, mázhiánnyal, lepattanásokkal, m: 19 cm
11156.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Egan  elefánt, olasz mázas festett kerámia, kopás nyomokkal, jelzett,  m: 11 cm, h:12 cm
11157.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Egan hold/nap motívumos talpas kínáló és szalvétatartó,  olasz mázas festett kerámia, kopás nyomokkal, d:14,5 cm, 11×7 cm
11158.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Gorka Lívia (1925-2011): Hasadó gömb forma párban. Magas hőfokon égetett, színesen festett samottos kerámia, jelzett (halványan), kopás nyomokkal, m:15 és 17 cm
11159.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

cca 1880 majolika váza plasztikus pipázó figurákkal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11160.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Retró váza, jelzett (ny.német), festett mázas kerámia, hibátlan, m: 13 cm
11161.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Virágmintás fajansz nagy tál, jelzett, sérülésekkel, d: 23 cm, m: 9,5 cm
11162.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft