Térképek

Tételek száma: 58

Flemmings Karte von Serbien und Mazedonien, 1:1100000, Berlin - Glogau, Carl Flemming, elváló borítóval, a hajtások mentén kis sérülésekkel, 88×70 cm
12492.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1892-1898 3 db Ausztria térkép: Oesterreich unter der Enns, Steiermark, Tirol mit dem Lande Vorarlberg. Karl Schober. Hajtásoknál kis szakadások, 37x46 cm / 3 Austrian map, 37x46 cm
12493.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1936 Csonka-Magyarország nagyméretű térképe. Foltos, szakadásokkal.  116x82 cm
12494.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1942 Magyarország nagyméretű közigazgatási térképe. Honvéd Térképészeti Intézet. 126x106 cm
12495.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Vegyes térkép tétel: 18 db háború előtti térkép,  benne magyar katonaiak, búr háború térképe
12496.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1910 Dél-Tirol és vidékének térképe (Trentino aut. megye), kis foltokkal, apró szakadásokkal, 84x1115 cm.
12497.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

B[lasius] Kozenn: Geographischer Schul-atlas für Gymnasien, Real- und Handelsschulen. Wien,é.n., Eduard Hölzel's Verlag, 10 p.+38 t. 23. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, javított kötéssel, kis szakadásokkal a lapokon. Doby Jenő (1834-1907) grafikus, és fia Doby Géza (1877-1968) biokémikus névbejegyzéseivel.
12498.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

cca 1940 Kassa törvényhatósági jogó szabad királyi város térképe, lépték nélkül, Wiko Litografia és Könyvnyomdai Műintézet, hajtott, 45,5×63 cm
12499.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Andrees Allgemeiner Handatlas. Negyedik kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing Verlag. Kiadói félbőr kötés, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, hiányzó térképekkel (1-4., 61-64.), egy lap szakadt, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapszélekkel./ Half-leather-binding, in german language, damaged, in poor condition.
12500.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

4 db különféle térkép: Svájc, Jugoszlávia, Osztrák-Magyar Monarchia, Európai Törökország, különböző (kicsi-közepes) méretben
12501.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

12502.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Andrees Allgemeiner Handatlas in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten. Bielefeld und Leipzig, 1906, Velhagen&Klasing. Ötödik kiadás. Javított gerincű, aranyozott vászon-kötésben, kopottas borítóval.
12503.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft