Nyomtatványok

Tételek száma: 227

1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 szám. Papírkötésben, angol nyelven. Változó, többségében jó állapotban. / 1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 numbers. Paperbinding, in English language, in good condition.
12721.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dokumentumok /facsimilék és röplapok/ - A magyar tanácsköztársaság kikiáltásának 50. évfordulójára.  .Bp., 1976. FSZEK  borítékban
12722.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1977 Modern, szecessziós illusztrációkat tartalmazó osztrák falinaptár, a borító hiányzik.
12723.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dokumentumok - Az őszirózsás forradalom 60, évfordulójára .Bp., 1978. FSZEK  szakadt borítékban
12724.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12725.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1980 Magyar Építőművészek Szövetsége Rendes tagok és tagok névsora. Bp., 1980. Számos bejegyzéssel, átjavítással. Sérült borítóval.
12726.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1980 Iskolai takarékbélyeg gyűjtés reklám. Hajtott. 21x11 cm
12727.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22

1981-1985 Pannónia Filmhíradó, 6 db (1-2, 4, 12, 14, 18, 25 számok)
12728.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1985 Szakácskönyv naptárral. Bp., Magvető, spirálozott.
12729.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1985 Múlt századi társasjátékok. 1985-ös falinaptár, spirálfűzött, dohos.
12730.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1989 Nagy Imre és társai újratemetésével foglalkozó újságok, 3 db, Az Igazság emlékszáma. 1989. június 16. (Történelmi Igazságtétel Bizottság kiadványa), Népszabadság 1989. június 17, XLVII. évf. 141 sz., Népszabadság Hétvége 1989. június 17. Számos fotóval, érdekes írással, jó állapotban.
12731.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1992 Tűzoltó évkönyv '92. Szerk.: Feketéné Pintér Anna. Bp, 1992, BM Tűzoltóság Országos Parancsnoksága.
12732.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft