Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 322
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1748890
17366
347
Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban. 1073494
17367
347
Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1073362
17368
347
Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval. 1073485
17369
347
Tolsztoj: Feltámadás. 1-2. köt. Bp., é. n., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Illusztrációkkal, a két kötet egybekötve. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1955134
17370
347
Szvatkó Pál: A visszatért magyarok. A felvidéki magyarság húsz éve. Bp., é. n., Révai. Részben elváló papírkötésben. 1077780
17371
347
Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban. 1748902
17372
347
Jósika Miklós: A rejtett seb. 1-3. köt. Pest, 1857, Heckenast. Egybekötve, későbbi vászonkötésben, jó állapotban. 1863716
17373
347
Márai Sándor: Eszter hagyatéka. Két kisregény. Bp., Révai. Kiadói, foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban. 1634721
17374
347
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben. 1882904
17375
347
Wood, Henri: East-Lynne vagy Lady Isabella. III-IV-V. kötet. Fordította Barcza Josefa. Veszprém, 1870, Ramazetter Károly, 164+207+164 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,sérült gerinccel, laza fűzéssel, kis viseltes állapotban. Eöri Szabó Dénes possessori bejegyzésével. 1955239
17376
347
Timár József: A roskadozó omnibusz. Bp., 1929, Falusi Esték. A szerző dedikációjával. Kicsit laza, kopott vászonkötésben. 1955079
17377
347
Roth, Joseph: Hiob. Bp., 1932, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft