Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 322

Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
17366.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17367.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.
17368.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17369.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szvatkó Pál: A visszatért magyarok. A felvidéki magyarság húsz éve. Bp., é. n., Révai. Részben elváló papírkötésben.
17370.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.
17371.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Jósika Miklós: A rejtett seb. 1-3. köt. Pest, 1857, Heckenast. Egybekötve, későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
17372.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Márai Sándor: Eszter hagyatéka. Két kisregény. Bp., Révai. Kiadói, foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
17373.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben.
17374.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Wood, Henri: East-Lynne vagy Lady Isabella. III-IV-V. kötet. Fordította Barcza Josefa. Veszprém, 1870, Ramazetter Károly, 164+207+164 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,sérült gerinccel, laza fűzéssel, kis viseltes állapotban. Eöri Szabó Dénes possessori bejegyzésével.
17375.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Timár József: A roskadozó omnibusz. Bp., 1929, Falusi Esték. A szerző dedikációjával. Kicsit laza, kopott vászonkötésben.
17376.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Roth, Joseph: Hiob. Bp., 1932, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
17377.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft