https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 322

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vas Gereben: Egy alispán. Magyar korrajz. Vas Gereben összes munkái. V. kötet. Gyulay László rajzaival. Bp.,(1886),Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 491+3 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval.
1
17487.

Vas Gereben: Egy alispán. Magyar korrajz. Vas Gereben összes munkái. V. kötet. Gyulay László rajzaival. Bp.,(1886),Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 491+3 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Örkény István művei 7 db:   Örkény István drámák 1-3. kötet. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  Búcsú. Kiadatlan novellák. Összegyűjtötte: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  Önéletrajzom töredékekben. Befejezetlen regények. Összeállította: Radnóti Zsuzsa.Örkény István művei. Bp.,1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Egyperces novellák. Összeállította: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1999, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.   Lágerek népe. Emlékezők. Szerk.:  Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,2000, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
18508.

Örkény István művei 7 db: Örkény István drámák 1-3. kötet. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Búcsú. Kiadatlan novellák. Összegyűjtötte: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Önéletrajzom töredékekben. Befejezetlen regények. Összeállította: Radnóti Zsuzsa.Örkény István művei. Bp.,1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Egyperces novellák. Összeállította: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1999, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Lágerek népe. Emlékezők. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,2000, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kertész Imre 3 műve:  Sorstalanság. Ötödik kiadás. Az angol lobogó. Elbeszélések. Negyedik kiadás. Felszámolás. Első kiadás.  Bp.,2001-2003,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18509.

Kertész Imre 3 műve: Sorstalanság. Ötödik kiadás. Az angol lobogó. Elbeszélések. Negyedik kiadás. Felszámolás. Első kiadás. Bp.,2001-2003,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére. A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Bp.,1927, Az Ujság, (Hungária-ny.), 194+2 p. Kiadói zsinórfűzött papírkötésben, szakadt borítóval, és szakadozott lapszélekkel.
1
18511.

Az Ujság Dekameronja. 100 magyar író 100 magyar elbeszélése 25 éves fennállásának ünnepére. A kötet címlapját és díszeit Kner Albert készítette. Bp.,1927, Az Ujság, (Hungária-ny.), 194+2 p. Kiadói zsinórfűzött papírkötésben, szakadt borítóval, és szakadozott lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Somogyi Hírlap Millenniumi Almanach 2001. Szerk.: Dr. Kercza Imre. Kaposvár, 2001, Axel Springer. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
18512.

Somogyi Hírlap Millenniumi Almanach 2001. Szerk.: Dr. Kercza Imre. Kaposvár, 2001, Axel Springer. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Molnár Ferenc: Andor. Bp.,1918, Athenaeum. Második kiadás. Félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.
1
18515.

Molnár Ferenc: Andor. Bp.,1918, Athenaeum. Második kiadás. Félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.
1
18516.

Nyírbátor, Magyarország. Az Európai Unió városai sorozat. Bp., 2004. Ceba kiadó.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.
1
18517.

MTA sorozat kötetei. 3 db: Csengery: Euripides drámái II.-II.; Faguet Emil: A XVIII. század. Irodalmi tanulmányok. ford: Haraszti Gyula. Bp., 1898. (Egy lap kijár) Egységes, egészvászon sorozatkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.
1
18519.

Németh László: Cseresnyés. Színjáték. Karácsony Sándor tanulmányával. Bp.,1942, Exodus,(Sylvester Rt.-ny.) Kiadói papírkötés. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bródy László: Bohóc. Bp., 1921, Athenaeum-ny., 72 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót amatőr módon beragasztották, körbevágott, eredeti papírborítóval, két újságcikkel, az egyiket beragasztották. Amatőr módon beragasztott képeslapon a szerző saját kezű soraival, aláírásával, valamint a címlapon aláírásával.
1
18520.

Bródy László: Bohóc. Bp., 1921, Athenaeum-ny., 72 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót amatőr módon beragasztották, körbevágott, eredeti papírborítóval, két újságcikkel, az egyiket beragasztották. Amatőr módon beragasztott képeslapon a szerző saját kezű soraival, aláírásával, valamint a címlapon aláírásával.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
1
18526.

Révai József: Ady. Bp.,1952, Szikra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Palotai Erzsi 4 műve, a szerző dedikációival, valamint saját kézzel írt levele, 2 beírt oldal, Palotai Erzsi (1907-1988) előadóművész, író, műfordító és férje Komlós Aladár (1892-1980)  író, költő, műfordító, irodalomtörténész aláírásaival:  Hosszú éjszaka. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval, dohos. A szerző dedikációjával.   Költők, versek, találkozások. Bp.,1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.   Karambol. Bp.,1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.    Igen. Bp.,1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
1
18528.

Palotai Erzsi 4 műve, a szerző dedikációival, valamint saját kézzel írt levele, 2 beírt oldal, Palotai Erzsi (1907-1988) előadóművész, író, műfordító és férje Komlós Aladár (1892-1980) író, költő, műfordító, irodalomtörténész aláírásaival: Hosszú éjszaka. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval, dohos. A szerző dedikációjával. Költők, versek, találkozások. Bp.,1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. Karambol. Bp.,1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. Igen. Bp.,1971, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz