Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 322

17450.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17451.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17452.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17453.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17454.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17455.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17457.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17459.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

17460.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1893-1894 Otthon. Szépirodalmi művek képekkel. I. kötet. Fél évfolyam. Szerk.: Hevesi József. Bp., Kosmos, (Deutsch Zsigmond és társa), 2+568+8 p.+ 2 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, fotókkal. Közte grúz, örmény, cserkesz ... stb. emberekről készült fotókkal, az új budavári trónteremről készült fotókkal. Számos érdekes írással. Közte: Szalai Emil: Az Andrássy-szobor mintái (képekkel.), valamint Cselingerian Jakab: Zichy Jenő gróf második ázsiai útjáról c. írásokkal. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, litografált díszcímlappal, kopott borítóval, a gerinc sérült.
17461.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

17462.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft