https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 61

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Orvos a családban I-III. kötet. Szerk.: Dr. Kovács György. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, két kötetből kijáró lapokkal (I.,III. kötet: 16-32. oldalak között.)
1
17201.

Orvos a családban I-III. kötet. Szerk.: Dr. Kovács György. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, két kötetből kijáró lapokkal (I.,III. kötet: 16-32. oldalak között.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Torday Árpád 5 db műve:  Az antitrypsin-reactio klinikai jelentősége. (1909.)  A gyomor csökkent sósavelválasztási képességének jelentősége a gyomorbajok kórismézésénél. (1907.)  Az emésztés ép- és kórélettanának fontosabb újabb mozzanatai. (1906.)  A kerek gyomnorfekélyről, különös tekintettel az alkatra. (1924.)  A gyomorkiirással a savtultengéssel járó insulin és szénhydrát érzékenység. (1934.)  Változó állapotban.
1
17202.

Dr. Torday Árpád 5 db műve: Az antitrypsin-reactio klinikai jelentősége. (1909.) A gyomor csökkent sósavelválasztási képességének jelentősége a gyomorbajok kórismézésénél. (1907.) Az emésztés ép- és kórélettanának fontosabb újabb mozzanatai. (1906.) A kerek gyomnorfekélyről, különös tekintettel az alkatra. (1924.) A gyomorkiirással a savtultengéssel járó insulin és szénhydrát érzékenység. (1934.) Változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Weszelszky Gyula: A rádium és az atomelmélet. .  Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
1
17203.

Weszelszky Gyula: A rádium és az atomelmélet. . Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Wodetzky József: A világegyetem szerkezete. Szent István Könyvek 50. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
17204.

Dr. Wodetzky József: A világegyetem szerkezete. Szent István Könyvek 50. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ifj. Dr. Kendi Finály István: Vitaminok és hormonok .  Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban
1
17205.

Ifj. Dr. Kendi Finály István: Vitaminok és hormonok . Budapest, 1925. Szent István Társulat kiadása Stephaneum nyomda. Kiadói papírborítóban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Dr. Orosz Dezső:A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők és gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Bp.,é.n., Szerzői kiadás. Tizenegyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
1
17206.

Dr. Orosz Dezső:A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők és gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Bp.,é.n., Szerzői kiadás. Tizenegyedik kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Első kiadás! Bp.,1948, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), (Hungária-ny.),286 p. Számos szövegközi ábrával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, részben kijáró elülső szennylappal és előzéklappal. Benedek István (1915-1996) által dedikál!
1
17207.

Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Első kiadás! Bp.,1948, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), (Hungária-ny.),286 p. Számos szövegközi ábrával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, részben kijáró elülső szennylappal és előzéklappal. Benedek István (1915-1996) által dedikál!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Királyi Magyar Természettudományi Társulat könyvsorozatának kötete: Dr. Kol Erzésbet: Tiszaparttól Alaszkáig.  Sure Barnett: Az élet intézői. Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld.  Bp.,1940 -1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói világos barna egészvászon-kötés, változó állapotban, kis kopásnyomokkal a borítón, az egyik borítósarkon folttal.
1
17208.

Királyi Magyar Természettudományi Társulat könyvsorozatának kötete: Dr. Kol Erzésbet: Tiszaparttól Alaszkáig. Sure Barnett: Az élet intézői. Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Bp.,1940 -1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói világos barna egészvászon-kötés, változó állapotban, kis kopásnyomokkal a borítón, az egyik borítósarkon folttal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szinák János-Veress István: A világ kutyái I-II. kötet. Bp.,1989, AXON KFG. Kiadói kartonált papírkötés.+ Szinák János-Veress István: A kutya ezer arca. Bp.,1977, Gondolat. Kiadói papírkötés.
1
17209.

Szinák János-Veress István: A világ kutyái I-II. kötet. Bp.,1989, AXON KFG. Kiadói kartonált papírkötés.+ Szinák János-Veress István: A kutya ezer arca. Bp.,1977, Gondolat. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schmidt Egon: Miért énekel a fülemüle? (Madaraink viselkedése.) Bp.,1984, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, műanyag védőfóliában.
1
17210.

Schmidt Egon: Miért énekel a fülemüle? (Madaraink viselkedése.) Bp.,1984, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, műanyag védőfóliában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Graham D. Saunder: Csigák és kagylók. Fordította: Szathmáry Kinga. Kis Természetkalauz. Bp.,2001, Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17211.

Graham D. Saunder: Csigák és kagylók. Fordította: Szathmáry Kinga. Kis Természetkalauz. Bp.,2001, Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Josef Klepesta-Antonín Rükl: Csillagképek atlasza. Fordította: Balázs Lajos. Bp.,1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17212.

Josef Klepesta-Antonín Rükl: Csillagképek atlasza. Fordította: Balázs Lajos. Bp.,1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz