https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 45

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes Fradival kapcsolatos könyvtétel, 2 db:   Nagy Béla: Fradisták. Az FTC labdarúgói 1901-1980. Bp.,1981, Sport. Kiadói papírkötés.   Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés.
1
15662.

Vegyes Fradival kapcsolatos könyvtétel, 2 db: Nagy Béla: Fradisták. Az FTC labdarúgói 1901-1980. Bp.,1981, Sport. Kiadói papírkötés. Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Lakatos György-Peterdi Pál: Sportvilág '66. Képes sportmagazin. Bp.,1966, Sport. Kiadói papírkötés.  Kutas István-Lakatos György-Peterdi Pál: Sportvilág '67. Képes sportmagazin. Bp.,1967, Sport. Kiadói papírkötés, egy ív kijár.  Labdarúgó Almanach. Szerk.: Hoffer József. Bp.,1982, Sport. Kiadói papírkötés.
1
15663.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Lakatos György-Peterdi Pál: Sportvilág '66. Képes sportmagazin. Bp.,1966, Sport. Kiadói papírkötés. Kutas István-Lakatos György-Peterdi Pál: Sportvilág '67. Képes sportmagazin. Bp.,1967, Sport. Kiadói papírkötés, egy ív kijár. Labdarúgó Almanach. Szerk.: Hoffer József. Bp.,1982, Sport. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.
1
15664.

Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp.,[1941],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító háta kissé foltos, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
1
15665.

Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kő András: Papp Laci. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
15666.

Kő András: Papp Laci. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vízilabdázás. Verseny és játékszabályok. Szerk.: Rajki Béla. Bp., én., Sport. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, foltos.
1
15667.

Vízilabdázás. Verseny és játékszabályok. Szerk.: Rajki Béla. Bp., én., Sport. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
1
15668.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I. kötet. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Kiadói, kopott egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jankó József: A teniszjáték szabályai kérdés- és feleletben. Bp., 1942, Magyar Tenisz Szövetség, 2+47+3 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
1
15669.

Jankó József: A teniszjáték szabályai kérdés- és feleletben. Bp., 1942, Magyar Tenisz Szövetség, 2+47+3 p. Kiadói papírkötésben, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.
1
15670.

Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, a hátsó borító karcos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel.
1
15671.

Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe. Orsz. Sporthivatal Propagandaosztály 1948. Képes album. Gerincén hibákkal
1
15672.

A magyar sportoló ifjúság szabadságünnepe. Orsz. Sporthivatal Propagandaosztály 1948. Képes album. Gerincén hibákkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bán Jenő: Végjáték iskola. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, néhány lapszél kissé foltos.
1
15673.

Bán Jenő: Végjáték iskola. Gyalog- és futóvégjátékok, tisztek gyalogok ellen. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, néhány lapszél kissé foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz