Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 42

16612.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Angelo Appiotti: Málta felett. A mai háború. A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Fordította: Balogh Barna. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16613.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16614.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kováts Zoltán-Nagy István: Kézi lőfegyverek Típuskönyv, Zrínyi katonai kiadó, Budapest, 1986. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16615.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Jan Durdík-Miroslav Mudra-Miroslav Sada: Firearms. London-New York-Sydney-Toronto, 1981, Hamlyn. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16616.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Förster-Hoch-Müller: Uniformen europäischer Armeen. Berlin, 1978, Militarverlag. Kiadói kartonálásban, sok illusztrációval.
16617.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Liliane und Fred Funcken: Historische Uniformen 3-4. Napoleonischer Zeit. München, 1968. Mosaik Verlag. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval .
16618.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szabó Péter - Számvéber Norbert: A keleti hadszíntér és Magyarország 1941-1943. H.n., Puedlo Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
16619.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szélinger Balázs-Tóth Marcell: Küzdelem Magyarországért. Harcok hazai földön. A második világháború teljes története. 18. kötet. Kisújszállás, 2010, Szalay. Kiadói kartonált papírkötés.
16620.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Katonai atlasz. Bp.,2005, Magyar Honvédség Térképész Szolgálata. Kiadói kartonált papírkötés.
16621.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

16622.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

16623.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft