Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 234

Ezüst(Ag) halcsontos fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, nettó: 4,1 g
19181.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) zománcozott ruha charm, jelzett, h: 1,2 cm, bruttó: 1,7 g
19182.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst (Ag.) pudrié, jelzett fém betéttel, gravírozott mintával, monogrammal, nettó:51 g, d:9 cm
19183.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag.) cigarettatárca zománc díszítéssel, jelzett, 12×8,5 cm, nettó:165 g
19184.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag.) cigarettatárca zománc díszítéssel, jelzett, 11,5×7,5 cm, nettó:131 g
19185.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel (BM), nettó: 153 g, 11×8 cm
19186.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Antik ezüst függő, niellós ezüst díszítéssel 3,4 g 32mm
19187.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

14 K arany óralánc. Jelzett. / 14 gold watch chain 8,8 g
19188.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Arany (Au) 14K karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2 cm, nettó: 2,6 g
19189.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag.) cukorcsipez, jelzett (800), levél mintás fogóval, h: 9 cm nettó:18 g
19190.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Pandora ezüst (Ag.) charm ( 3 db), jelzett, bruttó: 6,2 g
19191.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Aranyozott ezüst (Ag.) Pandora  gyűrű, jelzett, méret:53, bruttó:4 g
19192.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft