Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1925567
19181
344
Jewellery
Ezüst(Ag) halcsontos fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, nettó: 4,1 g 1925573
19182
344
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott ruha charm, jelzett, h: 1,2 cm, bruttó: 1,7 g 1844243
19183
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) pudrié, jelzett fém betéttel, gravírozott mintával, monogrammal, nettó:51 g, d:9 cm 1927586
19184
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca zománc díszítéssel, jelzett, 12×8,5 cm, nettó:165 g 1927587
19185
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca zománc díszítéssel, jelzett, 11,5×7,5 cm, nettó:131 g 1897777
19186
344
Jewellery
Ezüst (Ag.) art deco cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel (BM), nettó: 153 g, 11×8 cm 1947450
19187
344
Jewellery
Antik ezüst függő, niellós ezüst díszítéssel 3,4 g 32mm 1947469
19188
344
50000
Jewellery
14 K arany óralánc. Jelzett. / 14 gold watch chain 8,8 g 1949167
19189
344
Jewellery
Arany (Au) 14K karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2 cm, nettó: 2,6 g 1878318
19190
344
3800
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukorcsipez, jelzett (800), levél mintás fogóval, h: 9 cm nettó:18 g 1928544
19191
344
Jewellery
Pandora ezüst (Ag.) charm ( 3 db), jelzett, bruttó: 6,2 g 1929743
19192
344
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) Pandora gyűrű, jelzett, méret:53, bruttó:4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft