Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1934259
11158
343
Herendi szőlőlevél mintás teáskészlet. Hiányos. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 1937293
11159
343
Herendi nyúl ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:2- 5,5 cm 1937409
11160
343
11000
Herendi Tertia halas kaspó, kézzel festett, jelzett, alján hajszál repedésekkel, m:21,5 cm, d:24,5 cm 1936997
11161
343
Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm 1936940
11162
343
Herendi Indiai mintás kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×8,5 cm 1939949
11163
343
Herendi Viktória mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 1939826
11164
343
Herendi Madonna figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm 1939824
11165
343
Herendi Szent István figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1938367
11166
343
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal 1818784
11167
343
Herendi tál ( 2 db), kézzel festett, jelzett, egyiken máz hibával, d:27 cm, 36×27 cm 1936832
11168
343
Óherendi nagy tál, kézzel festett, jelzett (lekopott), kopásokkal, lepattanással, d: 32 cm 1936825
11169
343
Óherendi tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, lepattanással, d: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft