Porcelán

Tételek száma: 123

Herendi szőlőlevél mintás teáskészlet. Hiányos. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11158.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
14

Herendi nyúl ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:2- 5,5 cm
11159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18

Herendi Tertia halas kaspó, kézzel festett, jelzett, alján hajszál repedésekkel, m:21,5 cm, d:24,5 cm
11160.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Herendi Viktória mintás fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm
11161.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Indiai mintás kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×8,5 cm
11162.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Herendi Viktória mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm
11163.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Madonna figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm
11164.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi Szent István figura, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:10 cm
11165.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal
11166.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11167.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Óherendi nagy tál, kézzel festett, jelzett (lekopott), kopásokkal, lepattanással, d: 32 cm
11168.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Óherendi tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, lepattanással, d: 29 cm
11169.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft