Nyomtatványok Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1936552
12893
343
Printed Materials
1913 Magyar Órások Szaklapja és Magyar ékszeripar. XV. évf. 12. sz., 1913. jun. 15. Szerk.: Nagy László. Papírkötés, az egyik sarkán kis hiánnyal, IV+265-284 p. 1936562
12894
343
Printed Materials
1913 Magyar Órások Szaklapja és Magyar ékszeripar. XV. évf. 8. sz., 1913. április 15. Szerk.: Nagy László. Papírkötés, kissé foltos, IV+169-192 p. 1936574
12895
343
Printed Materials
1913 Magyar Órások Szaklapja és Magyar ékszeripar. XV. évf. 19. sz., 1913. október 1. Szerk.: Nagy László. Papírkötés, foltos, IV+409-432 p. 1903773
12896
343
Printed Materials
1913 Mezőgazdák. Magyar Mezőgazdák Szövetkezetének és az ennek kötelékében működő szövetkezetek hivatalos értesítője. Szerk. Harsány Oszkár. XX. évf. 2. sz., 1913. jan. 31. Korabeli reklámokkal, foltos, 12 p. 1652046
12897
343
Printed Materials
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár. 1627490
12898
343
Printed Materials
1914 Műszaki naptár. 18. évf. Szerk.: Mihályfi József. Bp., "Pátria". Kopott egészvászon-kötésben. 1936582
12899
343
Printed Materials
1914 Magyar Órások Szaklapja és Magyar ékszeripar. XVI. évf. 5. sz., 1914. március 1. Szerk.: Nagy László. Papírkötés, foltos, IV+119-146 p. 1936586
12900
343
Printed Materials
1915 Magyar Órások Szaklapja és Magyar ékszeripar. XVII. évf. 22-23. sz., 1915. december 1. Szerk.: Nagy László. Papírkötés, foltos, IV+211-226 p. 1743827
12901
343
Printed Materials
1915 Helyi érdekű vasutak. Kör alakú mozdonyszín látványterve / Railway garage plan 70x35 cm 1913655
12902
343
Printed Materials
1915-1920 Az Ujság 6 száma, közte 3 db 1919-essel, benne érdekes korabeli hírekkel, szakadozottak. 1652043
12903
343
Printed Materials
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. 1797163
12904
343
Printed Materials
1916 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XXXIII. évf. Bp.,1916, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 344 p. Átkötött egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft