https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 124

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
14k dupla fedeles, vésésekkel díszített női arany zsebóra, nem működő szerkezettel, d 3,5 cm / 14 C gold pocket watch case with engravings Gr: 31 g
1
19108.

14k dupla fedeles, vésésekkel díszített női arany zsebóra, nem működő szerkezettel, d 3,5 cm / 14 C gold pocket watch case with engravings Gr: 31 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, halványsárga cirkónia kővel, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 2,1 g
1
19109.

Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, halványsárga cirkónia kővel, jelzett, h: 2,3 cm, bruttó: 2,1 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) nyaklánc, zománcozott Szűz Mária medállal, jelzett, h: 36 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 6,3 g
1
19110.

Ezüst(Ag) nyaklánc, zománcozott Szűz Mária medállal, jelzett, h: 36 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 6,3 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst(Ag) cukortartó, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 9 cm, m: 6,5 cm, nettó: 54,5 g
1
19111.

Ezüst(Ag) cukortartó, üvegbetét nélkül, jelzett, d: 9 cm, m: 6,5 cm, nettó: 54,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Ezüst(Ag) vázácska, jelzett, m: 13,5 cm, nettó: 23 g
1
19112.

Ezüst(Ag) vázácska, jelzett, m: 13,5 cm, nettó: 23 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott,  zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm
1
19113.

Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst karperec és gyűrű dísz / Silver bracelet 50,5 g
1
19114.

Ezüst karperec és gyűrű dísz / Silver bracelet 50,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
8
 
Ezüst (Ag.) régi fagylaltos kocsi, h:8,5 cm, m:5 cm, jelzett, nettó: 56 g
1
19115.

Ezüst (Ag.) régi fagylaltos kocsi, h:8,5 cm, m:5 cm, jelzett, nettó: 56 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g
1
19116.

Ezüst (Ag.) monogramos kanál ( 3db), jelzett, mesterjeggyel, h:21,5 cm (3×), foltos, nettó:244 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) váza, jelzett, m: 11,5 cm, nettó: 129 g
1
19117.

Ezüst(Ag) váza, jelzett, m: 11,5 cm, nettó: 129 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női   zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g
1
19118.

cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) gyümölcsöstál, jelzett (Sterling Budapest), vésett, d:33 cm, nettó:1106 g
1
19119.

Ezüst (Ag.) gyümölcsöstál, jelzett (Sterling Budapest), vésett, d:33 cm, nettó:1106 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
EUR
,
437,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz