https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 57

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gyakorlati gyógypedagógia. Összeállította: Dr. Bárczy Gusztáv, Gévay Károly és Szathmáriné Vámi Julia. Bp., 1948, Gyógypedagógiai Nevelőintézet. Papírkötésben, szakadozott borítóval, gyűrött lapokkal. + A magyarázórajz elmélete és gyakorlata. Összeállította: Weszelovszky Lajos. A gyógypedagógiai szaktanítói tanfolyam előadási jegyzete. Bp.,1948, ny.n. Papírkötésben, a hátsó borító elvált a kötéstől, az első borító hiányos, foltos borítóval.
1
16965.

Gyakorlati gyógypedagógia. Összeállította: Dr. Bárczy Gusztáv, Gévay Károly és Szathmáriné Vámi Julia. Bp., 1948, Gyógypedagógiai Nevelőintézet. Papírkötésben, szakadozott borítóval, gyűrött lapokkal. + A magyarázórajz elmélete és gyakorlata. Összeállította: Weszelovszky Lajos. A gyógypedagógiai szaktanítói tanfolyam előadási jegyzete. Bp.,1948, ny.n. Papírkötésben, a hátsó borító elvált a kötéstől, az első borító hiányos, foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Földes Béla: A szociális igazság felé. Szociális Breviárium. Országos Szociálpolitikai Intézet Könyvtára. I. sorozat. 3. szám. Bp., 1936, Országos Szociálpolitikai Intézet. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
1
16966.

Földes Béla: A szociális igazság felé. Szociális Breviárium. Országos Szociálpolitikai Intézet Könyvtára. I. sorozat. 3. szám. Bp., 1936, Országos Szociálpolitikai Intézet. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Stefan Zweig: Sigmund Freud. Stefan Zweig és Sigmund Freud levelezése. Bp.,1993, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1
16967.

Stefan Zweig: Sigmund Freud. Stefan Zweig és Sigmund Freud levelezése. Bp.,1993, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Juhász Imre: A Bocskai István Múzeum négy évtizede. 1958-1998. Hajdúszoboszló, 1999, Bocskai István Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16968.

Juhász Imre: A Bocskai István Múzeum négy évtizede. 1958-1998. Hajdúszoboszló, 1999, Bocskai István Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, (Légrády Testvérek-ny.), X+672 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1
16969.

Spencer Herbert: Alapvető elvek. Fordította: Jónás János. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, (Légrády Testvérek-ny.), X+672 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Néprajzi értesítő. 1999. Annales Musei Ethnographiae LXXXI. Szerk.: Gráfik Imre. Bp., 1999, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
1
16970.

Néprajzi értesítő. 1999. Annales Musei Ethnographiae LXXXI. Szerk.: Gráfik Imre. Bp., 1999, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
1
16971.

Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. 246 képpel. Bp., 1940. Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen. A szerző által dedikált.
1
16972.

Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. 246 képpel. Bp., 1940. Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bátky Zsigmond: Útmutató néprajzi múzeumok szervezésére. Sajtó alá rendezte Selmeczi Kovács Attila. Series Historica Ethnographiae 5. Bp.,1992, Néprajzi Múzeum. Fekete-fehér egészoldalas táblákkal.  Kiadói papírkötés. 1906-os kiadás reprint kiadása.
1
16973.

Bátky Zsigmond: Útmutató néprajzi múzeumok szervezésére. Sajtó alá rendezte Selmeczi Kovács Attila. Series Historica Ethnographiae 5. Bp.,1992, Néprajzi Múzeum. Fekete-fehér egészoldalas táblákkal. Kiadói papírkötés. 1906-os kiadás reprint kiadása.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1908, Politzer Zsigmond és Fia. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel.
1
16974.

Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1908, Politzer Zsigmond és Fia. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.
1
16975.

Közgazdasági enciklopedia. 1-3. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az I. kötet borítója foltos, a I. kötetben a 3-4. oldal, és az előszó lapja kissé sérült, részben kissé összeragadtak, de a szöveg olvasható, a II. kötetben a szennylapok sérültek, az elülső szennylap kijár, a III. kötetben a hátsó szennylap hiányzik. Négy kötetben teljes.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1981, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 257+258-514+515-754 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
1
16976.

A II. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai I-III. kötet. Szerk.: Eperjessy Ernő, Krupa András. Bp-Békéscsaba, 1981, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya, 257+258-514+515-754 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz