Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 46

15662.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kő András: A Grosics. Bp., 2008, Apriori International. Második kiadás. Számos fotóval, a könyv végén személyi (adat)lappal, és válogatott mérkőzések részletes felsorolásával. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15663.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15664.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. A szerző által dedikált.
15665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15666.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1968 Bajnoki küzdelmek '68 ősz. Szerk.: Borbély Pál. Bp., Sportpropaganda, 65 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15668.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp., 1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
15669.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Adorján András: Kaszarov fehéren-feketén. Bp.,1989, Sport. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
15671.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15672.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bilek István (szerk.): Versenyfutás az aranyérmekért. Máltai sakkolimpia 1980. Bp., 1982, Sport. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft